73792
ANASAYFA » KURUMSAL

Kurumsal

EKP Eskicioğlu Kaynak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kurumsal faaliyetlerine İkitelli Organize Sanayi'de devam etmektedir. EKP yıllardır siz sevgili müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Fiyatlarımızdaki uygunluk ve titiz çalışma presibimiz ile kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin isme sahip olmuştur.Kalitemizi en yüksek seviyeye çıkarmamız ve kusursuz üretime ulaşmamız, yüksek teknolojiye sahip modern makineler ve çalışanlarımızın üstün katkılarıyla gerçekleşmektedir.

Firmamız, müşterilerinin tüm isteklerini göz önünde bulundurarak, müşteriye özel üretimi en kısa terminle hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.